7-9 листопада 2022 року Співробітники кафедри ФММ проф. Оксана Ткачова та доц. Ольга Герасимова прийняли участь у Міжнародній конференції Міжнародного товариства фармакоекономічних досліджень – ISPOR Europe 2022, на якій представили три постерні доповіді.

7-9 листопада 2022 року

7-9 листопада 2022 року  Співробітники кафедри ФММ проф. Оксана Ткачова та доц. Ольга Герасимова прийняли участь у Міжнародній конференції Міжнародного товариства фармакоекономічних досліджень - ISPOR Europe 2022, на якій представили три постерні доповіді. 7-9 листопада 2022 року  Співробітники кафедри ФММ проф. Оксана Ткачова та доц. Ольга Герасимова прийняли участь у Міжнародній конференції Міжнародного товариства фармакоекономічних досліджень - ISPOR Europe 2022, на якій представили три постерні доповіді.