7 грудня 2023 р. відбулося засідання СНТ кафедри ФММ в рамках IV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE». Здобувачі вищої освіти представили результати своїх наукових досліджень у вигляді доповідей. За результатами презентацій були визначені призові місця, які розподілилися таким чином: Диплом І ступеню – Кирилов Дмитро (науковий керівник доц. Жадько С.В.), Дипломи ІІ ступеню – Мала Олена (науковий керівник доц. Жадько С.В.), Сергієнко Тетяна (науковий керівник доц. Жадько С.В.), Носач Олександра (науковий керівник проф.Ткачова О.В.), Дипломи ІІІ ступеню – Гризо Діана (науковий керівник проф. Малий В.В.), Ковальова Кристина (науковий керівник доц. Софронова І.В.), Ткаченко Валерія (науковий керівник доц. Малініна Н.Г.). Вітаємо наших молодих науковців та бажаємо майбутніх успіхів та творчого натхнення!

7 грудня 2023 р. відбулося засідання СНТ кафедри ФММ в рамках IV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE». 7 грудня 2023 р. відбулося засідання СНТ кафедри ФММ в рамках IV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE». 7 грудня 2023 р. відбулося засідання СНТ кафедри ФММ в рамках IV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE».