8 березня 2023 р. Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела бесіду зі здобувачами вищої освіти 4 курсу Фм19(4,10д)-09 присвячену до річниці народження Тараса Григоровича Шевченка

8 березня 2023 р.  Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела бесіду зі здобувачами вищої освіти 4 курсу Фм19(4,10д)-09 присвячену до річниці народження Тараса Григоровича Шевченка
 8 березня 2023 р.
Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела бесіду зі здобувачами вищої освіти 4 курсу Фм19(4,10д)-09 присвячену до річниці народження Тараса Григоровича Шевченка. Народний поет став провідником нації, її гордістю, іконою поколінь. Його геніальні вірші просякнуті глибоким патріотизмом. Відразу стає зрозуміло, що любов до рідної землі є сенсом життя великого сина України. І саме за це його вважають духовним батьком українського народу, його душею.