18 березня 2021 року На кафедрі фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету відбулася ІХ Міжнародна науково-практична дистанційна конференція «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ».

18 березня 2021 року На кафедрі фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету  відбулася ІХ Міжнародна науково-практична дистанційна конференція «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ».

18 березня 2021 року На кафедрі фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету  відбулася ІХ Міжнародна науково-практична дистанційна конференція «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ».18 березня 2021 року На кафедрі фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету  відбулася ІХ Міжнародна науково-практична дистанційна конференція «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ».