23 березня 2021 р. Асистентом кафедри ФММ Чегринець А. А. проведено лекцію “Цінність води для кожної людини”, присвячену Всесвітньому Дню води.

23 березня 2021 р.
Асистентом кафедри ФММ Чегринець А. А. проведено  лекцію “Цінність води для кожної людини”, присвячену Всесвітньому Дню води.
23 березня 2021 р.  Асистентом кафедри ФММ Чегринець А. А. проведено  лекцію "Цінність води для кожної людини", присвячену Всесвітньому Дню води. 23 березня 2021 р.  Асистентом кафедри ФММ Чегринець А. А. проведено  лекцію "Цінність води для кожної людини", присвячену Всесвітньому Дню води.