1 грудня 2021 р. Доцент кафедри ФММ Бабічева Г.С. в рамках просвітницької діяльності по формуванню традиційних сімейних цінностей серед молоді провела зустріч зі студентами Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу на тему: «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство»

1 грудня 2021 р.  Доцент кафедри ФММ Бабічева Г.С. в рамках просвітницької діяльності по формуванню традиційних сімейних цінностей серед молоді провела зустріч зі студентами Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу на тему: «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство»

1 грудня 2021 р.

Доцент кафедри ФММ Бабічева Г.С. в рамках просвітницької діяльності по формуванню традиційних сімейних цінностей серед молоді провела зустріч зі студентами Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу на тему: «Зародження нового життя. Відповідальне материнство та батьківство».