30 листопада 2021 р. на засіданні Вченої ради НФаУ було нагороджено завідувача кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу, професора Володимира Малого Почесною грамотою Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну участь у профспілковій роботі на громадських засадах та з нагоди 100-річчя заснування університету. Також професор Лариса Яковлєва нагороджена Почесною грамотою Верховної ради України за особливі заслуги перед Українським народом. Щиро вітаємо, пишаємося Вами, бажаємо міцного здоров’я та нових професійних звершень!

30 листопада 2021 р. на засіданні Вченої ради НФаУ було нагороджено викладачів кафедри 30 листопада 2021 р. на засіданні Вченої ради НФаУ було нагороджено викладачів кафедри 30 листопада 2021 р. на засіданні Вченої ради НФаУ було нагороджено викладачів кафедри