1 вересня 2023 р. Кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу вітає всіх з початком нового учбового року

1 вересня 2023 р.  Кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу вітає всіх з початком нового учбового року

1 вересня 2023 р.

Кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу вітає всіх з початком нового учбового року. Дорогі здобувачі, вітаємо вас з днем знань! Бажаємо вам осягати нове і завойовувати непізнане. Нехай навчальний процес приносить радість і задоволення, корисність і якість. Бажаємо вам великих перспектив і легкого пізнання. Розвивайтеся, прагнете, практикуйте, експериментуйте!Шановні колеги,  бажаємо вам неймовірних сил, здоров’я, оптимізму, ентузіазму, завзятості, бадьорості та безліч чудових ідей, щоб мотивувати своїх студентів. Нехай цей навчальний рік стане плідним та успішним! Зі святом!