12 вересня 2023 року Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела здобувачам вищої освіти 5 курсу ОП Фармація інструктаж з техніки безпеки під час сигналу “повітряної тривоги”

12 вересня 2023 року Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела здобувачам вищої освіти 5 курсу ОП Фармація інструктаж з техніки безпеки під час сигналу "повітряної тривоги"
12 вересня 2023 року
Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела здобувачам вищої освіти 5 курсу ОП Фармація інструктаж з техніки безпеки під час сигналу “повітряної тривоги”. Здобувачам було надано інформацію щодо того, як себе поводити під час сигналу, якщо вони знаходяться вдома.