13 лютого 2024 року Колектив кафедри ФММ щиро вітає доц. Бондарєву Ірину Василівну з отриманням Грамоти за кращу доповідь з адаптивного менеджменту на ХІХ Міжнародній науково-практичній конференція студентів та молодих вчених “MAJESTY OF MARKETING”, що проходила в НТУ «Дніпровська політехніка»

13 лютого 2024 року  Колектив кафедри ФММ щиро вітає доц. Бондарєву Ірину Василівну з отриманням Грамоти за кращу доповідь з адаптивного менеджменту на ХІХ Міжнародній науково-практичній конференція студентів та молодих вчених “MAJESTY OF MARKETING”, що проходила в НТУ «Дніпровська політехніка»

13 лютого 2024 року

Колектив кафедри ФММ щиро вітає доц. Бондарєву Ірину Василівну з отриманням Грамоти за кращу доповідь з адаптивного менеджменту на ХІХ Міжнародній науково-практичній конференція студентів та молодих вчених “MAJESTY OF MARKETING”, що проходила в НТУ «Дніпровська політехніка». Бажаємо майбутніх наукових успіхів!