Завідувач кафедри, професор Володимир МАЛИЙ привітав учасників вебінару і наголосив на важливості цілеспрямованої та відповідальної підготовки до КРОК-2 вже з перших тем освітнього компоненту.

Доцент Світлана ЖАДЬКО ознайомила здобувачів з навчальним посібником та засобами самоконтролю тестових завдань кафедри ФММ, варіантами структури тестового завдання, особливостями бази тестових завдань з фармацевтичного менеджменту та маркетингу, корисними підказками для роботи з тестовими завданнями, провела тренувальні вправи на засвоєння тестових завдань.

Здобувачі вищої освіти мали змогу перевірити отримані знання за допомогою Google-форми, залишити свій відгук про проведений захід та пропозиції до кафедри.

У вебінарі взяли участь близько 50 здобувачів вищої освіти 4 і 5 курсу освітніх програм «Фармація» і «Клінічна фармація».

19 лютого 2024 року на кафедрі фармацевтичного менеджменту та маркетингу проведений вебінар для здобувачів вищої освіти «Розпочнімо підготовку до КРОК-2 з фармацевтичного менеджменту та маркетингу вже зараз!» 19 лютого 2024 року на кафедрі фармацевтичного менеджменту та маркетингу проведений вебінар для здобувачів вищої освіти «Розпочнімо підготовку до КРОК-2 з фармацевтичного менеджменту та маркетингу вже зараз!» Презентація