12 березня 2024 року доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Ганна Бабічева в рамках волонтерської та просвітницької діяльності БО «БФ «Заради життя» провела тематичну бесіду з молоддю за підтримки Молодіжного Хабу КЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Харківської обласної ради.

Під час бесіди на тему “Шлях від закоханості до любові” учасники шукали відповіді на питання як знайти справжню любов та чи є різниця між закоханістю та коханням? У формі інтерактивної бесіди з використанням методу асоціацій вдалося визначити основні ознаки та відмінності цих почуттів. Закоханість – це романтичний початковий період стосунків і можливість віднайти кохання. Цікаво, що в основі механізму виникнення цього почуття лежать звичайні біохімічні процеси в організмі. Вчені виявили, що стан ейфорії під час закоханості обумовлений сплеском гормонів і нейромедіаторів (дофамін, серотонін, адреналін, тестостерон, окситоцин тощо). За своєю силою така ейфорія навіть подібна до ейфорії від вживання наркотичних речовин. Але період закоханості триває не довго – від декількох тижнів до трьох років. На зміну закоханості має прийти більш сильне почуття – любов. Ейфорія минає, а кохання виникає до внутрішнього світу людини, до її особистості. Тому важливо створювати сімейні стосунки саме на етапі любові. Бо справжня любов довготерпить, вона милосердна, не заздрить, не шукає тільки свого, вона все зносить, терпить, вірить і любов ніколи не перестає!
Сподіваємося, що інформацію, яку отримали підлітки, буде корисною у майбутньому дорослому житті.
Величезна подяка організаторам тематичної зустрічі, всім учасникам: учням і вчителям закладів освіти.