17.09.2021 р. Колектив кафедри ФММ щиро вітає д. фарм. н., проф. Євтушенко Олену Миколаївну з отриманням Подяки від виконуючого обов`язки Харківського міського голови Ігора Терехова

17.09.2021 р.  Колектив кафедри ФММ щиро вітає д. фарм. н., проф. Євтушенко Олену Миколаївну з отриманням Подяки від виконуючого обов`язки Харківського міського голови Ігора Терехова

17.09.2021 р.

Колектив кафедри ФММ щиро вітає д. фарм. н., професора Євтушенко Олену Миколаївну з отриманням Подяки від виконуючого обов`язки Харківського міського голови Ігора Терехова за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і науки міста Харкова! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, позитивних емоцій, націленості на результат!