17.09.2021 р. За вагомий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України та професіоналізм нагороджено завідувача кафедри ФММ, д. фарм. н., професора Малого Володимира Валентиновича Медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України».

17.09.2021 р.  За вагомий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України та професіоналізм нагороджено завідувача кафедри ФММ, д. фарм. н., професора Малого Володимира Валентиновича Медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України».

17.09.2021 р.

За вагомий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України та професіоналізм нагороджено завідувача кафедри ФММ, д. фарм. н., професора Малого Володимира Валентиновича Медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України». Колектив кафедри ФММ щиро вітає Володимира Валентиновича та бажає міцного здоров’я, творчого натхнення, удачі у будь-яких починаннях та справах. Пишаємось працювати з Вами в одному колективі!