17 листопада 2023 р. аспірант кафедри ФММ Романенко І.М. та д. фарм. н., проф. Ткачова О.В. виступили з доповіддю на тему: “Аналіз антибіотиків системної дії, зазначених у стандарті медичної допомоги з раціонального застосування антимікробних препаратів, відповідно до класифікації антибіотиків ВООЗ aware” на І науково-практичній дистанційній конференції «Сучасна антимікробна терапія: проблеми та шляхи вдосконалення».

17 листопада 2023 р. аспірант кафедри ФММ Романенко І.М. та д. фарм. н., проф. Ткачова О.В. виступили з доповіддю на тему: “Аналіз антибіотиків системної дії, зазначених у стандарті медичної допомоги з раціонального застосування антимікробних препаратів, відповідно до класифікації антибіотиків ВООЗ aware” 17 листопада 2023 р. аспірант кафедри ФММ Романенко І.М. та д. фарм. н., проф. Ткачова О.В. виступили з доповіддю на тему: “Аналіз антибіотиків системної дії, зазначених у стандарті медичної допомоги з раціонального застосування антимікробних препаратів, відповідно до класифікації антибіотиків ВООЗ aware”