22 лютого 2023 р. викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу доц. Наталя Малініна та ас. Анна Чегринець за участю провідного HR-менеджера ТОВ "Аметрін ФК" Анни Гриб провели онлайн практичне заняття

22 лютого 2023 р. викладачі кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу доц. Наталя Малініна та ас. Анна Чегринець за участю провідного HR-менеджера ТОВ “Аметрін ФК” Анни Гриб провели онлайн практичне заняття на тему «Менеджмент та успішне управління. Влада. Лідерство» для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація», освітньої програми «Фармація» Фм19 (4,10д)-08-09.

Одним із ключових питань заняття, викладених Анною Гриб, є обґрунтування системи ключових показників ефективності (КРІ), яка допомагає визначити ступінь досягнення стратегічних цілей компанії. На закінчення спікер відповіла на запитання та запросила здобувачів вищої освіти прийняти участь у конкурсі на відкриті вакансії. Вебінар виявися цікавим та результативним.