24 листопада 2023 р. Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець Анна Андріївна провела бесіду зі здобувачами вищої освіти ОП “Клінічна фармація” групи КФм20(4,10д)-01 до Дня пам’яті жертв Голодомору

24 листопада 2023 р. Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець Анна Андріївна провела бесіду зі здобувачами вищої освіти ОП "Клінічна фармація" групи КФм20(4,10д)-01 до Дня пам'яті жертв Голодомору

24 листопада 2023 р.
Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець Анна Андріївна провела бесіду зі здобувачами вищої освіти ОП “Клінічна фармація” групи КФм20(4,10д)-01 до Дня пам’яті жертв Голодомору. Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору. Голодомор 1932-1933р.р. був одним із найжорстокіших злочинів комуністичного режиму проти українців, його геноцидом. Нашим спільним обов’язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв комуністичного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням. Також здобувачів до клубу НФаУ “Student cinema” до перегляду фільму “Гіркі жнива”.