28 листопада 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян, під час якого члени СНТ кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу представили результати своїх наукових досліджень. Аналіз тематики та змісту кваліфікаційних робіт свідчить про їх актуальність та велику практичну значущість. Кваліфікаційні роботи присвячені актуальним питанням фармацевтичного менеджменту та маркетингу, серед яких дослідження плинності кадрів в аптечних закладах, оцінка критеріїв успішного управління аптеками, аналіз соціально-психологічного середовища, впровадження категорійного менеджменту в діяльність аптек, аналіз системи мотивації фармацевтів в аптечних закладах, напрямки удосконалення фармацевтичного обслуговування, використання цифрових технологій у просуванні фармацевтичних брендів, напрямки підвищення конкурентоспроможності аптеки, маркетинговий аналіз удосконалення асортименту аптеки, розвиток телефармації як форми фармацевтичної опіки.

Під час доповідей здобувачі вищої освіти продемонстрували добре володіння матеріалами досліджень, доповіді були чітко структуровані з вказанням актуальності, мети, завдань, та результатів експериментальних досліджень. Всі доповіді були супроводжені великою кількістю змістовних слайдів. Вітаємо наших членів СНТ з успішним захистом кваліфікаційних робіт!