26 квітня 2023 р. Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела бесіду зі здобувачами вищої освіти 4 курсу групи Фм19(4,10д)-09, присвячену  річниці аварії на ЧАЕС.

26 квітня 2023 р.
26 квітня виповнюється 37 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття. Дуже важливо для України, для світу, для ліквідаторів та для постраждалих від Чорнобильської катастрофи пам’ятати цю сумну дату в нашій історії. Багато минуло з моменту аварії, але її наслідки залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти.