8 травня 2023 р.  Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела бесіду зі здобувачами вищої освіти 4 курсу групи Фм19(4,10д)-05 до Дня пам’яті та примирення

8 травня 2023 р.   Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела бесіду зі здобувачами вищої освіти 4 курсу групи Фм19(4,10д)-05 до Дня пам'яті та примирення
8 травня 2023 р.
Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела бесіду зі здобувачами вищої освіти 4 курсу групи Фм19(4,10д)-05 до Дня пам’яті та примирення. Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиги ветеранів, які боролися з нацизмом та перемогли його. Також необхідно пам’ятати і тих, кого торкнулась війна – військовополонені, остарбайтери, підпільники, діти війни, цивільні, які постраждали від окупації та бойових дій.