27-30 грудня 2022 року У рамках роботи першого етапу профорієнтаційного табору Національного фармацевтичного університету PHARM CAMP НФаУ- 2022-23 «Створюй майбутнє з НФаУ!» під час зимових шкільних канікул у період з 27 по 30 грудня співробітники кафедри ФММ провели заплановані лекції згідно затвердженої програми PHARM CAMP.

27-30 грудня 2022 року  У рамках роботи першого етапу профорієнтаційного табору Національного фармацевтичного університету PHARM CAMP НФаУ- 2022-23 «Створюй майбутнє з НФаУ!» під час зимових шкільних канікул у період з 27 по 30 грудня співробітники кафедри ФММ провели заплановані лекції згідно затвердженої програми PHARM CAMP.

27-30 грудня 2022 року

Професор Пестун Ірина Володимирівна провела інтерактивні лекції-вікторини «Знай менеджмент та маркетинг – будь на крок попереду!». Учасники приймали активну участь у вікторині, розгадували ребуси, бренди та рекламні слогани. Обговорювали з учнями як знання з менеджменту та маркетингу допомагають звичайним людям планувати свій час та здійснювати ефективні покупки.

Доцент Бондарєва Ірина Василівна презентувала лекції з елементами шоу на тему: «Навчимо ефективно спілкуватись!!!». Учасники прослухали корисні поради стосовно принципів спілкування, обговорювали правила мережевого етикету, переглянули цікавий ролик про спілкування у соціальних мережах, опанували навички невербального спілкування.

Дякуємо активним учням та здобувачам за участь у освітянському марафоні PHARM CAMP НФаУ-2022-23, сподіваємося на подальшу співпрацю з потенційними абітурієнтами! Миру всім, здоров’я, злагоди, щастя, взаєморозуміння та добробуту у Новому році!!!