3-5 січня 2023 року співробітники кафедри ФММ провели заплановані лекції згідно затвердженої програми PHARM CAMP

3-5 січня 2023 року

Шановні друзі! Вітаємо з Новим роком та прийдешнім Різдвом Христовим!!! Завершився другий етап освітянського марафону PHARM CAMP НФаУ- 2022-23 «Створюй майбутнє з НФаУ!», організованого за ініціативи Національного фармацевтичного університету. Під час зимових шкільних канікул у період з 3 по 5 грудня співробітники кафедри ФММ провели заплановані лекції згідно затвердженої програми PHARM CAMP.

Доцент Жадько Світлана Вікторівна провела лекції з елементами шоу на тему: «Навчимо ефективно спілкуватись!!!». Учасники приймали активну участь у обговоренні правил ефективного спілкування, розглядали принципи мережевого етикету, вивчали мову жестів. У більшості учнів спілкування асоціюється з вихованістю, емоціями, взаєморозумінням, інформацією. Сподіваємося, що наші поради допоможуть учасникам зробити їх комунікації більш гармонійними та ефективними.

Також в рамках програми доцент Бабічева Ганна Сергіївна презентувала лекцію-вікторину на тему: «Знай менеджмент та маркетинг – будь на крок попереду!». Учасники познайомилися з принципами менеджменту та маркетингу, дізналися особливості роботи в колективі, обговорювали поведінку споживачів, вплив реклами, мерчандайзингу та брендингу на прийняття рішення про купівлю товарів. Під час гри-вікторини здобувачі розгадували тематичні ребуси, відгадували бренди за рекламними слоганами та логотипами.

Попри складні умови праці наші лекції відбулися. Висловлюємо щиру подяку організаторам PHARM CAMP НФаУ за можливість долучитись до освітянського марафону. Дякуємо учням і здобувачам закладів освіти за активну участь у профорієнтаціному таборі, запрошуємо до подальшої співпраці та навчанні у НФаУ. Бажаємо всім мирного неба, перемоги, здоров’я, любові, успіхів у навчання та вдалого вибору професії! До нових зустрічей!!!