27 жовтня 2023 року  Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела бесіду під час якої привітала здобувачів вищої освіти 4 курсу КФм20(4,10д)-01 з Днем української писемності та мови
27 жовтня 2023 року Асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Чегринець А. А. провела бесіду під час якої привітала здобувачів вищої освіти 4 курсу КФм20(4,10д)-01 з Днем української писемності та мови. Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу. Маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України. Під час бесіди було розглянуто цікаві факти про українську мову.