27 жовтня 2023 р. доцент ЗВО кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу провела відкриту лекцію з освітньої компоненти «Фармацевтичний менеджмент та маркетинг» для здобувачів вищої освіти ОП «Клінічна фармація» на тему «Менеджмент і підприємництво».

На початку лекції було з’ясовано, що підприємництво асоціюється у  здобувачів вищої освіти переважно з позитивними аспектами, такими як бізнес, прибуток, компетентність, успіх. Разом з тим, це і необхідність реагувати на щоденні виклики.

Здобувачі вищої освіти продемонстрували зацікавленість у темі лекції й обізнаність в особливостях підприємницької діяльності у фармацевтичній галузі.

Здобувачів активно долучилися до обговорення ризиків підприємницької діяльності в сучасних умовах, способів подолання ризиків, ролі підприємців у подоланні викликів сьогодення, а також перспективних напрямків підприємництва для молоді.