30 жовтня 2023 р. на засіданні Вченої Ради НФаУ було відзначено Грамотою Харківської Обласної Ради доцента кафедри ФММ Бондарєву Ірину Василівну за сумлінну й ефективну працю, вагомий внесок у розвиток науки й освіти та з нагоди професійного свята – Для фармацевтичного працівника! Колектив кафедри ФММ щиро вітає доц. Бондарєву І.В. та бажає щастя, творчого натхнення та невичерпної енергії у подальших наукових дослідженнях та освітніх проектах. Нехай ця нагорода буде лише початком нових досягнень і високих вершин у вашій професійній кар’єрі!

30 жовтня 2023 р. на засіданні Вченої Ради НФаУ було відзначено Грамотою Харківської Обласної Ради доцента кафедри ФММ Бондарєву Ірину Василівну за сумлінну й ефективну працю, вагомий внесок у розвиток науки й освіти та з нагоди професійного свята - Для фармацевтичного працівника!30 жовтня 2023 р. на засіданні Вченої Ради НФаУ було відзначено Грамотою Харківської Обласної Ради доцента кафедри ФММ Бондарєву Ірину Василівну за сумлінну й ефективну працю, вагомий внесок у розвиток науки й освіти та з нагоди професійного свята - Для фармацевтичного працівника!