31 жовтня 2023 р. Колектив кафедри ФММ щиро вітає завідувача кафедри, д.фарм.н., проф. Малого Володимира Валентиновича з отриманням Подяки від Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти

31 жовтня 2023 р.  Колектив кафедри ФММ щиро вітає завідувача кафедри, д.фарм.н., проф. Малого Володимира Валентиновича з отриманням Подяки від Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти

31 жовтня 2023 р.

Колектив кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу щиро вітає завідувача кафедри, доктора фармацевтичних наук, професора Малого Володимира Валентиновича з отриманням Подяки від Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти за вагомий внесок у розвиток системи якості вищої освіти в Україні, як члену галузевої експертної ради в галузі знань 22 Охорона здоров’я. Бажаємо  подальших успіхів і вдячні за Ваш важливий внесок у вищу освіту та сферу охорони здоров’я в Україні!