1 листопада 2023 р. Доц. кафедри ФММ Бондарєва І.В. виступина з доповіддю на тему: “IMPLEMENTATION OF CATEGORY MANAGEMENT IN THE ACTIVITY OF PHARMACIES” на науково-практичній конференції з міжнародною участю, присвяченій 30-річчю заснування Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації “БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

1 листопада 2023 р.  Доц. кафедри ФММ Бондарєва І.В. виступина з доповіддю на тему: "IMPLEMENTATION OF CATEGORY MANAGEMENT IN THE ACTIVITY OF PHARMACIES" на науково-практичній конференції з міжнародною участю, присвяченій 30-річчю заснування Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації "БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ"

1 листопада 2023 р.

Доц. кафедри ФММ Бондарєва І.В. виступина з доповіддю на тему: “IMPLEMENTATION OF CATEGORY MANAGEMENT IN THE ACTIVITY OF PHARMACIES” на науково-практичній конференції з міжнародною участю, присвяченій 30-річчю заснування Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації “БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”.