9 листопада 2023 року викладачі кафедри фармацевтичного фармацевтичного менеджменту та маркетингу (доцент Рогуля О.Ю., доцент Бондарєва І. В., асистент Чегринець А. А.) відвідали ярмарок вакансій, який проходив під гаслом "Незламний. Робота є"

9 листопада 2023 року викладачі кафедри фармацевтичного фармацевтичного менеджменту та маркетингу (доцент Рогуля О.Ю., доцент Бондарєва І. В., асистент Чегринець А. А.) відвідали ярмарок вакансій, який проходив під гаслом “Незламний. Робота є”. Свої вакансії пропонували 19 компаній-роботодавців. Серед фармацевтичних компаній у заході взяли участь “911” та ТОВ “ФК “Здоров’я””. Здобувачі вищої освіти, які відвідали захід, дізналися про специфіку та умови праці в аптечній мережі та на фармацевтичному підприємстві. А також мали змогу одразу скласти резюме та надати його  роботодавцям.

mde