8 грудня 2022 р. відбулося засідання СНТ кафедри ФММ в рамках ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE». Здобувачі вищої освіти представили результати своїх наукових досліджень у вигляді доповідей. За результатами презентацій були визначені призові місця, які розподілилися таким чином: Диплом І ступеню – Христосова Юлія (науковий керівник проф.Ткачова О.В.), Дипломи ІІ ступеню – Коваленко Лілія (науковий керівник проф.Ткачова О.В.), Матус Тетяна (науковий керівник доц.Жадько С.В.), Демко Анастасія (науковий керівник доц.Жадько С.В.), Дипломи ІІІ ступеню – Северченко Таїсія (науковий керівник доц.Жадько С.В.), Косик Анна (науковий керівник доц. Рогуля О.Ю.) , Сербін Андрій (науковий керівник доц. Бабічева Г.С.). Вітаємо наших молодих науковців та бажаємо майбутніх успіхів та творчого натхнення!