9 грудня 2022 року Менеджер з розвитку персоналу Юлія Старікова, тренер компанії «Триглав Інтернешнл», яка є партнером корпорації «Артеріум» провела майстер-класу для здобувачів вищої освіти

9 грудня 2022 року

НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТОК від Корпорації «Артеріум»

Вироблення стратегії працевлаштування — це складний процес розуміння власних цілей, ресурсів та цілеспрямованих зусиль у процесі пошуку роботи, майбутньому просуванні кар’єрними сходами. Які сучасні технології пошуку роботи є ефективними? З чого почати пошук роботи? Чим зацікавити роботодавця? Як уникнути помилок при підготовці резюме? На ці та інші актуальні запитання здобувачі отримали відповіді під час тренінгу «Важливі питання пошуку роботи» 9 грудня 2022 р.

Унікальним досвідом розвитку та професійного зростання зі здобувачами вищої освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація» Національного фармацевтичного університету поділилася менеджер з розвитку персоналу Юлія Старікова, тренер компанії «Триглав Інтернешнл», яка є партнером корпорації «Артеріум».

Під час майстер-класу Юлія Старікова розповіла про тенденції та перспективи формування ринку праці, про нові підходи, стратегії,  канали комунікацій та основні етапи пошуку роботи в сучасних реаліях. Очікувано, що здобувачі найбільш активно обговорювали особливості складання резюме та підготовки до співбесіди.

До проведення заходу долучилася асистент кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Анна Чегринець, яка допомогла здобувачам узагальнити інформацію, корисну для формування високомотивованого претендента на посаду у бізнес-середовищі.

Висловлюємо щиру подяку та маємо надію на подальший  розвиток партнерських взаємовідносин між НФаУ та корпорацією «Артеріум».