З 8 по 12 січня 2024 року кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу взяла участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації», який організований Національним фармацевтичним університетом за підтримки Харківської міської ради.

На станції метро «Академіка Павлова» 9 січня доцент кафедри Ганна Бабічева провела три заняття на тему «Команда – це ми! Або креативний тімбілдінг для школярів» для учнів 7-9 класів Харківських ліцеїв № 123, 139 та 97. Учасники дізналися про тімбілдінг та його роль в побудові ефективної команди, занурилися в атмосферу командної роботи, ділилися на команди, виконували цікаві вправи та тести. За час заняття вдалося створити справжні дружні веселі креативні команди та насолодитися радістю спільної роботи.

10 січня доцент Ганна Бабічева разом з асистентом Анною Чегринець провели лекцію-вікторину «Знай менеджмент та маркетинг – будь на крок попереду!» для учнів 10-11 класів Харківських ліцеїв № 141 та 156. Школярі дізналися як звичайній людині можуть знадобитися знання з менеджменту та маркетингу, про вплив реклами, мерчандайзингу та брендингу на прийняття рішення про купівлю товарів. Під час гри-вікторини учасники відгадували бренди за рекламними слоганами та логотипами і мали змогу самостійно оформити «умовну вітрину» упаковками з під лікарських засобів, використовуючи правила мерчандайзингу.

В останній день роботи зимової метрошколи 12 січня учні 7 класу Харківського ліцею № 103 завітали на заняття «Команда – це ми! Або креативний тімбілдінг для школярів», яке проводили доцент Ганна Бабічева разом з професором Іриною Пестун. В ігровій формі школярі мали змогу краще познайомитись, попрацювати у командах, знайти спільні ознаки, які їх об’єднують і презентувати свої команди.

Незабутні яскраві емоції та враження, чудовий настрій та позитивну атмосферу вдалося створити учасникам проєкту разом із викладачами. Висловлюємо подяку організаторам заходу та всім учасникам. Бажаємо всім миру, перемоги, здоров’я, любові, успіхів у навчанні та вдалого вибору професії! До нових зустрічей!!!

З 8 по 12 січня 2024 року кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу взяла участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації», який організований Національним фармацевтичним університетом за підтримки Харківської міської ради З 8 по 12 січня 2024 року кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу взяла участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації», який організований Національним фармацевтичним університетом за підтримки Харківської міської радиЗ 8 по 12 січня 2024 року кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу взяла участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації», який організований Національним фармацевтичним університетом за підтримки Харківської міської радиЗ 8 по 12 січня 2024 року кафедра фармацевтичного менеджменту та маркетингу взяла участь у проєкті «Зимова метрошкола. Чарівний світ фармації», який організований Національним фармацевтичним університетом за підтримки Харківської міської ради