04.04.2019 р.

Під керівництвом викладачів НФаУ доцента кафедри промислової фармації Манського Олександра Анатолійовича та асистента кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Бабічевої Ганни Сергіївни студенти 4 курсу фармацевтичного факультету Фс15(5.0д)-15 здійснили поїздку до м. Київ на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», що є лідером вітчизняної фармацевтичної індустрії.

Провідні фахівці «Дарниці» провели дуже цікаву 2-х годинну екскурсію. Спочатку студентам розповіли про історію становлення і розвитку компанії та провели екскурсію по території фірми, загальна площа якої складає близько 74 тис. кв.м., в тому числі 30 тис. кв.м. припадає на виробничі приміщення. Чисельність персоналу налічує майже 1000 чоловік. У даний час «Дарниця» спеціалізується на розробці і виробництві сучасних ефективних і безпечних лікарських засобів, у формі таблеток, капсул, розчинів для ін’єкцій в ампулах, стерильних порошків для приготування розчинів для ін’єкцій, мазей, гелів, кремів, які реалізуються на ринку України та за кордоном. На заводі функціонує відділ фармацевтичних розробок.

У межах екскурсії студентам показали роботу цеху інфузійних розчинів та ампульного цеху, які обладнані відповідно до сучасних вимог GMP, також розповіли про технологію одержання очищеної води та води для ін’єкції.  Ознайомили зі структурою управління ПрАТ «Дарниця».

Особливу увагу як студентів так і викладачів привернув сучасний складський комплекс загальною площею 14 тис.кв.м., який розташований на території «Дарниці». Основним елементом цього унікального комплексу є автоматизований склад на 10 тисяч палето-місць – перший на фармацевтичному виробництві в України і в СНД. Склад повністю роботизовано, сучасні комп’ютерні системи керують процесами завантаження, розподілу, зберігання та видачі готової продукції і сировини. Складський комплекс з’єднаний повітряними галереями з виробничими цехами, що забезпечує підтримку температурного режиму під час переміщення сировини та готової продукції.

04.04.2019 р. студенти 4 курсу фармацевтичного факультету Фс15(5.0д)-15 здійснили поїздку до м. Київ на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» 04.04.2019 р. студенти 4 курсу фармацевтичного факультету Фс15(5.0д)-15 здійснили поїздку до м. Київ на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» 04.04.2019 р. студенти 4 курсу фармацевтичного факультету Фс15(5.0д)-15 здійснили поїздку до м. Київ на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» 04.04.2019 р. студенти 4 курсу фармацевтичного факультету Фс15(5.0д)-15 здійснили поїздку до м. Київ на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»04.04.2019 р. студенти 4 курсу фармацевтичного факультету Фс15(5.0д)-15 здійснили поїздку до м. Київ на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»04.04.2019 р. студенти 4 курсу фармацевтичного факультету Фс15(5.0д)-15 здійснили поїздку до м. Київ на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»